Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Nr oferty: StPr/22/0621Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rogatki Żychlińskie 19, 09-530 Gąbin, powiat: płocki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przewóz poduch meblowych na terenie kraju i Słowacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: uprawnienia na przewóz rzeczy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Arkadia" Aneta Strasenburg
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Rogatki Żychlińskie 19, 09-530 Gąbin, powiat: płocki, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Aneta Strasenburg
      Numer telefonu: 608 051 235
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      rozkładanie towarów na półkach magazynowych; kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem / specyfikacją; pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki; dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki; zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem;
      StPr/22/0663
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Przewóz poduch meblowych na terenie kraju i Słowacji.
      StPr/22/0621
      data rozpoczęcia pracy od 04.05.2022
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN