Zamknij

Mieszkańcy gminy Gąbin z nakrotykami na włamie. Aresztowali ich policjanci.

20:58, 04.04.2022 | .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Policjanci zatrzymali kolejnych włamywaczy. Tym razem na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem wpadli mieszkańcy gminy Gąbin. Podejrzani bezskutecznie próbowali uciec z miejsca przestępstwa. Jeden z nich podczas zatrzymania miał przy sobie kilkanaście gramów narkotyków.

W czwartkowe popołudnie funkcjonariusze z posterunku w Łącku wraz z policjantami operacyjnymi z wydziału dw. z przestępczością mieniu zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem dwóch mężczyzn. Podejrzani włamali się do ośrodka szkoleniowo – wypoczynkowego na terenie gminy Gąbin, skąd ukradli m.in. elementy mosiężne i lampy oświetleniowe.

- 26-latek wraz ze swoim wspólnikiem na widok policjantów, wsiadł szybko do renault i próbował uciec, jednak bezskutecznie. Mieszkańcy gminy Gąbin zostali zatrzymani. 24-latek miał przy sobie kilkanaście gramów amfetaminy i marihuanę. Od 26-latka, który kierował renault pobrana została krew do badań na zawartość środka odurzającego w organizmie - mówi podkom. Marta Lewandowska - Oficer Prasowy KMP w Płocku. 

W sobotę  podejrzani usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.

źródło: KMP Płock

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%