Zamknij
REKLAMA

Wypadek na obwodnicy Gąbina. Dwie osoby trafiły do szpitala.

13:07, 24.09.2021 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

24 września przed godziną 8 rano na skrzyżowaniu Traktu Lipińskiego z drogą wojewódzką stanowiącą obwodnicę Gąbina doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Ruch na ulicy Trakt Lipiński był całkowicie zablokowany. 

- 22-letnia kierująca pojazdem marki Audi, jadąca od miejscowości Lipińskie w kierunku Gąbina, wjeżdżając na obwodnicę nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 56-latkowi, kierowcy VW Passata – mówi Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Pojazdy były dość mocno uszkodzone. Przed przybyciem służb, uczestnikom zdarzenia pierwszej pomocy udzielili przejeżdżający kierowcy. Samochód marki Volkswagen po uderzeniu w bariery ochronne wpadł do głębokiego rowu. Kierowcę z pojazdu musieli ewakuować strażacy. 

W akcji brały udział dwa zastępy strażaków z OSP Gąbin oraz dwa zastępy strażaków z JRG nr PSP w Płocku, a także dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrole Policji z Gąbina i Płocka. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

KarolKarol

11 0

....a dosłownie kilka metrów przed tym skrzyżowaniem jest znak,, ograniczenie prędkości do 60" . To już któryś wypadek w tym roku w tym miejscu. Ktoś mógłby się tym zająć. 15:04, 24.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AgaAga

8 0

Nie wiesz kto kierował ani czemu tak się stało wiec się nie wypowiadaj. Bo nie marka samochodu jest wyznacznikiem umiejętności.. 15:54, 24.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%