Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Studzieńcu. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala.

10:21, 04.06.2021 | J.Z
Skomentuj fot. OSP Słubice
REKLAMA

4 czerwca około godziny 5 rano w miejscowości Studzieniec w gminie Słubice doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki Mercedes wypadł z drogi i wylądował w przydrożnym rowie. Autem podróżowały dwie osoby - mężczyzna i kobieta w ciąży. 

Do akcji zadysponowano Zespoły Ratownictwa Medycznego, Policję i zastępy strażaków z OSP Słubice i PSP Płock. Auto były znacznie uszkodzone. 

- Kiedy dotarliśmy na miejsce zastaliśmy poważnie uszkodzone auto osobowe marki Mercedes, znajdujące się w przydrożnym rowie. Po szybkim rozpoznaniu okazało się, iż pojazdem podróżowały dwie osoby – mężczyzna oraz kobieta w ciąży. Obydwie osoby podróżujące samochodem były przytomne i w kontakcie. Uskarżały się na ogólne bóle co wymagało interwencji zespołów ratownictwa medycznego. Osoby poszkodowane objęte zostały opieką ratowników z naszej jednostki, a następnie przekazane pod opiekę zespołów PRM. W miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy regulowany przez ratowników. Z pojazdu odłączony został również akumulator - piszą na swojej stronie strażacy z OSP Słubice. 

Ciężarna kobieta została przetransportowana do szpitala. Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. 

 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%