Zamknij

Podejrzane osoby kręcą się na gąbińskich osiedlach.

21:43, 05.04.2021 | J.Z
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Do naszej redakcji zgłosiła się zaniepokojona mieszkanka osiedla przy ulicy Bursztynowej w Gąbinie. Zwróciła się z prośbą o nagłośnienie sytuacji jaka miała miejsce w jej miejscu zamieszkania. Chodzi o podejrzane osoby, które nad ranem udawały ekipę remontową. 

Sytuacja miała miejsce w godzinach porannych przed świętami. Na osiedlu pojawił się nieznany samochód z zamazanymi tablicami rejestracyjnymi. Pojazd był uszkodzony i sprawiał wrażenie starego. Z pojazdu wysiadło dwóch mężczyzn i kobieta. Mężczyźni na miejscu przebrali się w robocze ubrania i zaczęli spacerować po osiedlu. Z relacji świadka zdarzenia wynika, że sprawiali bardzo dziwne wrażenie. 

Mieszkańcy mieli spytać dziwnych gości co robią na ich osiedlu. Mężczyźni wyraźnie się zmieszali i po chwili zniknęli z osiedla. Kobieta miała odpowiedzieć, że przyjechała do kolegi. 

Mieszkańcy apelują do wszystkich osób, które zauważą podobną grupę osób lub opisywany pojazd aby zgłaszali swoje spostrzeżenia na Policję. Interwencja w odpowiednim czasie być może pozwoli uniknąć kradzieży lub innych incydentów, które mogą spowodować nieznane osoby kręcące się na osiedlach. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%