Zamknij
REKLAMA

Kolejny weekend i strażacy na wodzie. Tym razem w Zdworzu.

23:30, 27.06.2020 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

27 czerwca około godziny 18 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do miejscowości Zdwórz. Na Jeziorze Zdworskim miało dojść do utonięcia mężczyzny, który wypłynął wpław w kierunku drugiego brzegu. Służby wezwała zaniepokojona rodzina, która straciła pływaka z pola widzenia. 

Do akcji zadysponowano zastępy strażaków z Płocka, Łącka i Gąbina. Ratownicy wyposażeni byli w łodzie ratownicze. Do akcji skierowano również specjalistyczną grupę wodno-nurkową. 

[ZT]50771[/ZT]

Po dotarciu na miejsce, strażacy przystąpili do wodowania łodzi. Jednocześnie jeden ze strażaków zebrał informacje od osoby zgłaszającej po czym przekazał je kolegom będącym na łodzi. 

Strażacy popłynęli we wskazanym kierunku. Na jednym z rowerów wodnych znaleźli zaginionego mężczyznę. Podjęli go na swoją łódź i ewakuowali do brzegu. Mężczyznę przejęli ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na szczęście nic mu się nie stało. Rodzina mogła odetchnąć z ulgą. 

[ZT]50769[/ZT]

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz