Zamknij
REKLAMA

Dachowanie na obwodnicy Gąbina. Kierowca w szpitalu.

19:20, 24.05.2020 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

24 maja po godzinie 17 na obwodnicy Gąbina, na odcinku Koszelew-Koszelówka doszło do dachowania samochodu osobowego. Autem podróżowała jedna osoba - 26 letni mieszkaniec gminy Gąbin. Do akcji zadysponowano wszystkie służby ratunkowe - Policję, Pogotowie Ratunkowe i zastępy strażaków z Gąbina i Płocka. 

Kierowca wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Przed przyjazdem służb, pierwszej pomocy udzielili mu świadkowie zdarzenia. Strażacy przejęli poszkodowanego. Po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Mężczyzna z raną głowy został zabrany do szpitala. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz