Zamknij
REKLAMA

Odlotowy piknik rodzinny w Troszynie Polskim. [zdjęcia]

10:24, 12.07.2021 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

11 lipca nieopodal kościoła w Troszynie Polskim odbył się Festyn Rodzinny. Organizatorem wydarzenia była Parafia pw. Św. Leonarda w Troszynie Polskim przy współpracy z miejscową OSP i Szkołą Podstawową w Borkach. W festynie wzięło udział wielu parafian oraz gości z całej gminy i całego regionu. 

Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji. Najbardziej widowiskową atrakcją były pokazy latających maszyn. Troszyński festyn odwiedzili lotnicy z Aeroklubu Północnego Mazowsza w Przasnyszu. Kolejnym widowiskiem był również pokaz motocykli. Było na co popatrzeć. 

Podczas pikniku organizowano wiele zabaw dla dzieci i dorosłych, a każdy mógł skosztować pysznej kiełbaski z grilla. Była dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i popcorn. Około godziny 19 wystąpił zespół Grzybowianki i Grzybowiacy z repertuarem ludowym. W pikniku wziął udział Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak. 

Na zakończenie festynu odbyło się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników. Nagrodą główną był przelot awionetką. Festyn Rodzinny w Troszynie Polskim był z pewnością dobrym czasem dla całych rodzin. Zabawa, integracja i wspólnie spędzony czas to wartości, które należy pielęgnować. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%