Zamknij

Ponad 2 miliony odsłon portalu w 2020 roku.

14:39, 10.01.2021 | J.Z
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Miniony rok dla portalu terazGabin.pl był bardzo pracowity. Przygotowano wiele artykułów, relacji i wpisów. Miło nam poinformować, że witrynę terazGabin.pl użytkownicy odwiedzili ponad 2 miliony razy. Swoją działalność prowadziliśmy również na facebooku, który zgromadził ponad 8200 polubień. 

Co interesowało najbardziej?

Z prowadzonych statystyk wynika, że użytkownicy portalu terazGabin.pl najliczniej czytali artykuł o śmierci Księdza Proboszcza Andrzeja Świderskiego. Kolejnymi artykułami z największą liczbą odwiedzin były relacje z wypadków i akcji ratunkowych, informacja o wizycie Rafała Trzaskowskiego w Gąbinie oraz informacje dotyczące gąbińskiej przychodni zdrowia. Licznie odwiedzano również wpisy o działalności mieszkańców. 

Jedną z najważniejszych aktywności redakcji portalu było upowszechnianie informacji o charytatywnych zbiórkach. W ciągu minionego roku opublikowano wiele wpisów o zbiórce środków na zakup leku dla małej Zosi oraz środków na operację dla Wiktorii - mieszkanki sąsiedniej gminy. 

Nasz portal pomagał również w odnalezieniu właścicieli zwierząt, zgubionych przedmiotów oraz pomagał właścicielom w poszukiwaniach. Wielokrotnie były to działania skuteczne. 

Dziękujemy za odwiedziny portalu oraz wszelkie wyrazy wsparcia i życzliwości. Dobre wyniki minionego roku są motywacją do dalszej działalności. Mamy wiele planów na rozwój portalu. Obecnie trwają rozmowy o wprowadzeniu nowej kategorii, która może zainteresować naszych czytelników. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz