Zamknij
REKLAMA

Burze z gradem i porywistym wiatrem. Jest ostrzeżenie.

13:14, 18.06.2020 | J.Z
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Ostrzeżenie o burzach obowiązuje niemal w całym kraju, w tym także w Płocku i powiecie płockim. W środowe popołudnie nad gminą Gąbin zagrzmiało, a synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają, że dziś może być podobnie. 

- Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad - czytamy w komunikacie IMGW. 

Ostrzeżenie obowiązuje w Płocku i powiecie płockim 18 czerwca w godz. 10:00-24:00. Póki co ostrzeżenie jest 1. stopnia, ale synoptycy zastrzegają, że może wzrosnąć do 2. ze względu na intensywne opady deszczu. Szanse na wystąpienie zjawiska oceniono na 90%. 

[ZT]50764[/ZT]

źródło: portalplock.pl

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz