Zamknij
REKLAMA

Największy park wodny w Europie już otwarty. Niedaleko Gąbina.

13:38, 21.02.2020 | J.Z
Skomentuj
fot. Park of Poland
REKLAMA

W miejscowośc Wręcza koło Mszczonowa otwarto największy w Europie park wodny "Suntago". Baseny, atrakcje wodne, zjeżdżalnie, sauny i wiele innych czekają już na gości. Oficjalne otwarcie miało miejsce 20 lutego. Tak wspaniała rozrywka znajduje się niecałe 80 km od Gąbina. 

Okoliczni mieszkańcy nie będą już musieli wyjeżdżać do ciepłych krajów aby popływać w krystalicznie czystej wodzie i spędzić czas pod palmami. Na gości czekają 32 zjeżdżalnie, 18 basenów, restauracje, bary i kilkuhektarowy park z prawdziwymi palmami. Budynek podzielono na strefy. Strefa relax i saunaria przeznaczone są dla osób powyżej 16 roku życia. Strefa Jamango przypominająca tropikalną dżunglę to strefa rozrywki i dobrej zabawy. Budowniczy obiektu przewidzieli też strefę welness, w której można poprawić sobie samopoczucie, a nawet się odmłodzić. 

Ilo kosztuje wejście do Suntago?

Za całodniową wejściówkę będzie trzeba zapłacić od 79 do 139 zł. Cena zależy od stref, które wybierzemy oraz od wieku osoby kupującej bilet. Dzieci do trzeciego roku życia wchodzą za 1 zł. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz