Zamknij
REKLAMA

Piknikowo i sportowo. Aktywna niedziela na dołku - zaproszenie

00.19, 20.08.2022 . Aktualizacja: 11.42, 29.08.2022
Skomentuj fot. terazgabin.pl
REKLAMA

28 sierpnia na gąbińskim "dołku" przy ulicy Wojska Polskiego odbędą się dwa wydarzenia, które organizuje Stowarzyszenie Razem-dla Miasta i Gminy Gąbin. Tego dnia mieszkańcy będą mogli wziąć udział w zawodach plażowej piłki siatkowej oraz integrować się podczas pikniku z okazji pożegnania wakacji. 

O godzinie 10 na boisku do plażowej piłki siatkowej rozpocznie się turniej "Dołek Cup 2022". Zadanie dofinansowane jest ze środków z budżetu Miasta i Gminy Gąbin. W ciekawych zmaganiach weźmie udział kilka drużyn z Gąbina i całej okolicy. Dla najmłodzych organizator przewidział dmuchaną zjeżdżalnię. 

[ZT]51869[/ZT]

O godzinie 15 rozpocznie się piknik integracyjny "Pożegnanie Wakacji 2022". Będą dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, gry i zabawy, pokazy strażaków z OSP Gąbin, pieczone kiełbaski oraz stoisko z pysznościami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich Dobrzykowianki.

Piknik oprócz walorów zabawowych i integracyjnych będzie miał również charakter pomocowy. Dorośli uczestnicy imprezy będą mogli zarejestrować się jako dawcy szpiku kostnego. Procedura pobrania próbek i rejestracji jest bardzo łatwa. Specjalnie przygotowani wolontariusze będą pomagać w tym procesie. 

[ZT]51870[/ZT]

Piknik Pożegnanie Wakacji 2022 dofinanowany jest ze środków otrzymanych w ramach grantu otrzymanego od Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem - Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%