Zamknij
REKLAMA

Sobota pod znakiem rajdów rowerowych - zaproszenie

09:05, 22.09.2021 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

Gąbińskie Stowarzyszenie Kulturalne oraz Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin - Krzysztof Jadczak serdecznie zapraszają na dwa rajdy rowerowe, które odbędą się w najbliższą sobotę 25 września. Organizatorzy przewidzieli dwie trasy - wyczynową i rodzinną. Wszystko po to aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. 

  • Pierwszy wyruszy Rajd Wyczynowy na Zakończenie Lata. Rejestracja przed startem od godziny 9:00. Wyjazd o godzinie 10 ze starówki w Gąbinie. Trasa liczy około 45 kilometrów. 
  • Drugi etap to Rajd Rodzinny na Zakończenie Lata. Rejestracja przed startem od godziny 12:00. Wyjazd o godzinie 13:00 ze starówki w Gąbinie. Trasa liczy około 23 kilometry. 

Około godziny 15 po rajdzie rodzinnym na terenie kompleksu szkolnego przy Alei Jana Pawła II w Gąbinie odbędzie się poczęstunek dla uczestników obu tras rajdu. 

Organizatorzy przewidzieli nagrody i upominki. Ilość miejsc ograniczona. Współorganizatorami rajdu są: MUKS Tandem Gąbin oraz Gąbiński Klub Rowerowy Gąbin Team, Szkoła Muzyczna I st. im. S. Moniuszki w Gąbinie, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Gąbinie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gąbinie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal terazGabin.pl 

Zadanie pn.„Organizacja rajdów rowerowych w Mieście i Gminie Gąbin” mające na celu wzrost odsetka mieszkańców uczestniczących w rajdach rowerowych w Mieście i Gminie Gąbin zostało dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania AKTYWNI RAZEM w formie GRANTU ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

źródło: SM w Gąbinie

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AgaAga

1 1

Szkoda, że nie w niedzielę, w sobotę nie każdy ma czas, w przyszłym roku prośba o niedziele 20:20, 22.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%