Zamknij
REKLAMA

Kolejne pieniądze dla Gąbina. Tym razem na stadion.

11:37, 09.07.2021 | J.Z
Skomentuj fot. UMiG Gąbin
REKLAMA

Samorząd Miasta i Gminy Gąbin pozyskał kolejne środki finansowe. Tym razem dofinansowanie dotyczy zadania pn. Kompleksowa przebudowa stadionu leśnego w Gąbinie wraz z zagospodarowaniem terenu. Kwota dofinansowania inwestycji to 200 000 zł i stanowi 75% całego projektu. Dofinansowanie uzyskano od Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej na 2021 rok. 

Wniosek napisany przez pracowników Urzędu pod kierunkiem Burmistrza Krzysztofa Jadczaka został bardzo wysoko oceniony przez komisję i otrzymał akceptację Marszałka Województwa Adama Struzika wraz z Zarządem. W dniu 6 lipca podczas posiedzenia Sejmiku Województwa Mazowieckiego projekt został przyjęty do realizacji. Planowane podpisanie umowy przewidziane jest na 16 lipca. 

Dzięki dofinansowaniu przygotowana zostanie dokumentacja projektowa na cały obiekt oraz przeprowadzona modernizacja części infrastruktury na stadionie. Inwestycja w dalszej perspektywie umożliwi przeprowadzenie kompleksowych prac modernizacyjno-budowlanych, mających na celu rozbudowę stadionu miejskiego w Gąbinie.

źródło: UMiG Gąbin

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

GabiniakGabiniak

5 4

Jak zwykle na wszystko inne tylko nie na to co trzeba! Nie ma wody w mieście i na wsiach, nie ma dróg, nie ma na odśnieżanie zimom, na łatanie dziur w drogach, koszenie poboczy zarosnietych tak ze wyjechac się nie da! ale na stadion bedzie! nic tylko zamieszkać na stadionie, albo na ulicy obok pana burmistrza bo tam wszystko jest i bedzie! 12:10, 09.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dr all BANdr all BAN

5 4

pewnie byś wolał dodatek 50plus dla malkontentów - co za ciemnogród 15:24, 10.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GabiniakGabiniak

3 0

Wolałbym mieć możliwość obmyć się normalnie latem jak człowiek a nie musieć jeździć po rodzinie bo wody w kranie nie ma! Jeździć po drodze z kostki lub asfaltu niż w błocie i do tego wolałbym żeby moje dzieci chodziły bezpiecznie po chodniku a nie po rowach bo poboczy nawet nie ma! Dodatków cwaniaczku nie potrzebuje - mam dwie sprawne rence głowe i sobie zarobie nie martw sie! Jak będą w mieście ogarniete podstawowe rzeczy to wtedy mozna wszystko nawet zlote posagi przy drodze stawiac i nikomu nic do tego. ale jak się nie ma na chleb to zapasu masła się nie robi proste! 11:22, 12.07.2021


REKLAMA
0%