Zamknij
REKLAMA

Boisko przy "Staszicu" w Gąbinie bez opłat.

15:10, 03.03.2020 | J.Z
Skomentuj fot. powiat-plock.pl
REKLAMA

W minionym roku podjęto inicjatywę zwiększenia dostepności mieszkańców do kompleksu sportowego przy Zespole Szkół im. Stanisława Staszica. Poprzednia Dyrektor opracowała regulamin na okres wakacyjny. Nie przypadł jednak on mieszkańcom do gusty i wywołał wiele negatywnych emocji. Obecna dyrekcja po wakacjach przygotowała nowy regulamin, który zdaje się być mniej restrykcyjny od poprzedniego. 

O zwiększenie dostępności do boisk wnioskował Radny Powiatu Płockiego - Waldemar Zawadzki, Radny Miasta i Gminy Gąbin - Jakub Ziółkowski oraz Stowarzyszenie Gąbin Biega. Zgodnie z zapisami nowego regulaminu, który obowiązuje do końca czerwca 2020 roku, obiekt dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 20:00. W weekendy obiekt jest dostępny zgodnie z opublikowanym harmonogramem. Aby korzystać z obiektu należy złożyć wniosek, w którym określimy czas korzystania z obiektu. Pierwotna wersja regulaminu zakładała odpłatność za korzystanie z kompleksu sportowego. Od osób dorosłych miało to być 5 zł za godzinę. Opłatę miały ponosić także grupy zorganizowane. 

Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy zdjęcie aneksu do regulaminu, który zawisł na ogrodzeniu kompleksu sportowego. Aneks miał zostać wydany 16 października 2019 roku. Zgodnie z jego zapisami Dyrektor Jadwiga Milewska zniosła opłatę za korzystanie z obiektu. 

[ZT]49814[/ZT]

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz