Zamknij
REKLAMA

Zespół Szkół w Gąbinie podpisał porozumienie z Politechniką Warszawską z filią w Płocku.

17:40, 05.02.2020 | J.Z
REKLAMA
Skomentuj
fot. PW z filią w Płocku

5 lutego w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Płocku zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku, a Zespołem Szkół im. St. Staszica w Gąbinie. Porozumienie ze strony Politechniki Warszawskiej podpisał Prorektor ds. Filii w Płocku – prof. dr hab. inż. Janusz Zieliński, ze strony Szkoły podpisała Dyrektor – Jadwiga Irena Milewska.

Celem głównym porozumienia jest popularyzowanie kształcenia na poziomie wyższym i wyzwalanie wśród Uczniów chęci do zdobywania wiedzy i umiejętności z obszaru nauk ścisłych, technicznych i ekonomicznych. W ramach porozumienia Politechnika wspierać będzie Zespół Szkół w nauczaniu przedmiotów ścisłych, technicznych i ekonomicznych, w tym w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych. Współpraca w tym zakresie polegać będzie na pomocy uczniom w podejmowania studiów na uczelniach technicznych jako kontynuacji nauki w wybranym już na poziomie szkoły średniej zawodzie.

Gąbińska placówka zapewni Politechnice możliwość prezentowania oferty dydaktycznej i naukowej oraz form i efektów działalności naukowo-dydaktycznej oraz wspierać będzie Politechnikę w propagowaniu nauk ścisłych i technicznych w Gąbinie.

źródło: PW z filią w Płocku

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgabin.pl | Prawa zastrzeżone