Zamknij
REKLAMA

Obowiązkowe szkolenie z opryskiwaczy dla rolników.

10:50, 30.01.2020 | J.Z
REKLAMA
Skomentuj

Ośrodek Szkolenia Kursowego "ROLEX" z Gąbina w porozumieniu z Inspekcją Ochrony Roślin organizuje jednodniowe szkolenie uzupełniające w zakresie stosowania  środków  ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy. Z analizy dokumentacji ośrodka wynika, że wielu rolnikom upływa lub upłynął już termin ważności zaświadczenia. 

Zaświadczenia o ukończeniu szkoleń zachowują ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia szkolenia. Zgodnie z  Ustawą   o środkach ochrony  roślin  zabiegi przy użyciu środków ochrony roślin   mogą być wykonywane przez osoby, które ukończyły szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin  i posiadają aktualne zaświadczenie  o ukończeniu tego szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w sobotę  1 lutego o  godz. 9.00 w  Szkole  Podstawowej  w Gąbinie. Szkolenie kończy się wydaniem  zaświadczenia, które będzie ważne przez kolejne 5 lat. Koszt  szkolenia – 100 zł. od osoby . Wymagany dowód osobisty. Z uwagi na określoną liczbę osób w grupie na  każde szkolenie obowiązują zapisy telefoniczne - 600 519 518.  

Ośrodek "ROLEX" prowadzi również zapisy na 2 dniowe szkolenia podstawowe-dla osób , które dotychczas nie były uczestnikami tego rodzaju szkoleń.

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgabin.pl | Prawa zastrzeżone