Błękitni rozjechali Wisłę Nowy Duninów. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał.

W miniony weekend Błękitni Gąbin rozegrali mecz z Wisłą Nowy Duninów. Wynik meczu był niecodzienny ponieważ Błękitni wygrali aż 9 do 0. Mimo wielu straconych bramek przez zawodników z Duninowa zasługują na brawa ponieważ mimo pewnego spadku do B klasy zawsze stają do walki i walczą do ostatniego gwizdka.

Pierwszą bramkę w 24 minucie zdobył Dominik Dutkiewicz. Przed przerwą jeszcze dwukrotnie udało się pokonać bramkarza z Duninowa. W 36 minucie ta sztuka udała się Wolińskiemu, a w 42 minucie Piotrowskiemu.

Po przerwie 14 minut potrzebował Adrian Olkiewicz na zdobycie klasycznego hat tricka. Kolejne bramki dołożyli Wypszyński w 70 minucie oraz Wiśniewski w 58 i 75 minucie spotkania.

Kolejny i ostatni mecz w sezonie MKS Błękitni Gąbin rozegrają w Gąbinie już dziś (14 czerwca) o godzinie 18:30.

Skład w meczu z Duninowem: Lewandowski, Staniszewski, Jeznach, Olkiewicz A, Strzegowski, Piotrowski (75' Opasiński M.), Woliński(70'Olkiewicz M.), Podgórski, Dutkiewicz, Wypyszyński, Wiśniewski.