Wypadek w centrum Gąbina. Ranna kobieta. [zdjęcia]

3 czerwca około godziny 10:10 w centrum Gąbina rozległ się potworny huk. Wszystko za sprawą zderzenia samochodu ciężarowego i dwóch osobówek. Na pomoc uczestnikom zdarzenia pospieszyli świadkowie i pracownicy Urzędu Gminy. Huk słyszeli również strażacy, którzy powiadomili wszystkie służby i sami udali się na miejsce dwoma zastępami na miejsce zdarzenia. 

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Składkowskiego z Browarną. Samochód ciężarowy uderzył w tył samochodu marki Fiat, który był prowadzony przez mieszkańca gminy Sanniki. Pojazdem podróżowała również kobieta. Samochód został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się jeszcze z kolejnym pojazdem.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy pasażerce Fiata. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala celem przeprowadzenia szerszej diagnostyki.

Na miejsce przybyły również dwa zastępy strażaków z PSP Płock oraz Policja z Gąbina i Płocka (Wydział Ruchu Drogowego). Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Komentarze: (1)

Monika 5 czerwca 2019 o 12:13

Bardzo proszę o kontakt Państwa z Fiata. Mój e-mail nowicka.mo@op.pl

Odpowiedz

Reklama


rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress