Rodzeństwo pływaków z Jordanowa znów zadziwia. [zdjęcia]

W miniony weekend Tymek i Marcel Jóźwiak z Jordanowa wzięli udział w III Międzynarodowych Zawodach Pływackich i Puchar Prezydenta Olsztyna. W zawodach wzięło udział prawie 600 zawodników z Polski, Ukrainy, Rosji i Litwy. Poziom był bardzo wysoki, a walka o medale bardzo zacięta. Młodzi mieszkańcy naszej gminy jak zwykle dali czadu.

Chłopaki wrócili z zawodów zdobywając łącznie 10 medali. Tymek zdobył 6 złotych medali i został najlepszym Zawodnikiem zawodów rocznika 2008. Marcel zdobył 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe medale oraz zajął 2 miejsce w klasyfikacji Najlepszego Zawodnika rocznika 2010.

We wszystkich startach Chłopaki pobili swoje rekordy życiowe, co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi startami w tym sezonie.  Już w najbliższy weekend będą walczyć w Finale Zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka oraz Finale o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce.