WOŚP zagra w Gąbinie. Inaczej niż co roku.

13 stycznia odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gąbin jak co roku włączy się w to ważne wydarzenie. Będzie to jednak inna forma obchodów finału WOŚP w porównaniu do lat ubiegłych. Oprócz zbiórki pieniężnej prowadzonej przez wolontariuszy i turnieju piłkarskiego strażaków, w sali OSP Gąbin odbędzie się koncert. Przed zgromadzoną publicznością wystąpi dziesięć grup i zespołów. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Biletem wstępu na koncert jest dowolna kwota wrzucona do puszki wolontariusza i orkiestrowe serduszko przyklejone do dowolnej części odzieży.

Wydarzenia związane z WOŚP w Gąbinie, rozpoczną się już od samego rana. W hali przy gąbińskim Gimazjum rozpocznie się turniej halowej piłki nożnej strażaków z terenu Miasta i Gminy Gąbin.

Po południu w sali OSP Gąbin odbędzie się koncert. Na scenie będziemy mogli zobaczyć zespoły taneczne Huba Buba, Folk Dance i Hokus Pokus oraz zespoły taneczne No Name i Bajlanda z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gąbinie. Wystąpi również Orkiestra OSP Gąbin i zespoły muzyki disco takie jak Magnum i The Brothers. Odbędzie się również pokaz Judo w wykonaniu gąbińskiego klubu. Przed zebraną publicznością wystąpi również Piotr Kwiatkowski - uczestnik ósmej edycji The Voice of Poland. Dla miłośników mocniejszego brzmienia wystąpi zespół Vataha.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress