Antoś będzie operowany w Polsce. Dzięki temu zmniejszyły się koszty operacji. Zbiórka nadal trwa.

O Antosiu Mierzejewskim głośno było na początku roku. Wtedy w całej okolicy i internecie prowadzone były zbiórki na bardzo kosztowną operację w USA. Antoś urodził się bez kości strzałkowej w prawej nóżce. Prawa rączka również ma defekty. Jedynym ratunkiem dla chłopca jest zabieg przeprowadzony przez doktora Paleya. Wizja operacji w Stanach Zjednoczonych to koszt prawie miliona złotych. W ostatnim czasie pojawiły się dobre wieści - Profesor przyleci do Polski i zoperuje Antosia.

Operacja w Polsce znacznie zmniejszy koszty. Obecnie dzięki zbiórkom dla Antosia, na portalu siepomaga.pl widnieje kwota około 80 tysięcy złotych. Koszt operacji w Polsce to ponad 330 tysięcy złotych. Odbędzie się ona już na początku przyszłego roku. Rodzice chłopca mają zatem mniej czasu na zbiórkę środków, niż się spodziewali. Pieniądze muszą wpłacić do 18 stycznia 2019 roku.

Jak wesprzeć zbiórkę?

Kliknij w link https://www.siepomaga.pl/antos-mierzejewski i wpłać dowolną kwotę za pośrednictwem strony siepomaga.pl klikając przycisk "WESPRZYJ". 

Można też wysłać sms o treści S7303 na numer 72365. Koszt smsa to 2,46 brutto. 

 

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama


rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress