Biegacze z Gąbin Biega zakończyli sezon startowy. Przygotowują się do kolejnego. [zdjęcia]

24 listopada w Siemiątkowie koło Żuromina odbył się IV Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo. Start w tym biegu to już tradycja dla biegaczy z Gąbina. Zawsze podczas tych zawodów oficjalnie kończą intensywny sezon startowy. W minionym roku zawodnicy Gąbin Biega wzięli udział w kilkudziesięciu zawodach na terenie kraju i poza granicami. Biegali między innymi na terenie Niemiec i Litwy. Prawie na każdych zawodach stawali na podium. W Siemiątkowie również flaga gąbińskiej drużyny powiewała podczas dekoracji najlepszych zawodników. 

W ostatnich w tym sezonie zawodach wzięła udział mocna reprezentacja licząca 13 biegaczy. Wśród uczestników biegnących w barwach Gąbin Biega byli: Dominik Milewski, Dariusz Kiełbasa, Krzysztof Kamiński, Krzysztof Chodorowski, Łukasz Grzelak, Piotr Krajewski, Cezary Kobierecki, Piotr Krajewski, Cezary Kobierecki, Kamil Baranowski, Jolanta Wochowska, Ewa Galewicz, Jakub Ziółkowski i Katarzyna Jaworska.

Indywidualnie najlepszy okazał się Dominik Milewski i  Dariusz Kiełbasa. Dominik zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej, a Dariusz stanął na II miejscu wśród biegaczy w swoim przedziale wiekowym. W klasyfikacji drużynowej, ekipa z Gąbina stanęła na IV miejscu podium.

zdjęcia: Gąbin Biega i Płock Biega No Age Limit

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress