Nieoficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta i Gminy Gąbin.

Prezentujemy nieoficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta i Gminy Gąbin. Na terenie gminy działało 11 lokali wyborczych. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami. Pogrubioną czcionką zaznaczyliśmy kandydata, który zdobył mandat radnego.

Okręg nr 1 - ulica: ALEJA JANA PAWŁA II, BURSZTYNOWA, NAD NIDĄ, PIĘKNA, POLNA, POPRZECZNA, PRZYDATKI, ROGATKI CZERMIŃSKIE, SŁONECZNA, SREBRNA, STODÓLNA, TRAKT LIPIŃSKI, WIOSENNA, WARSZAWSKA, ZŁOTA

  • Chmielecka Ewa Emilia - lat 40 - reprezentująca komitet Polskie Stronnictwo Ludowe - 79 głosów
  • Wilgocki Edward - lat 69 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 232 głosy
  • Zarzycka Jadwiga Małgorzata - lat 54 - reprezentująca komitet Prawo i Sprawiedliwość - 134 głosy

Okręg nr 2 - ulica: A. MICKIEWICZA, C. K. NORWIDA, CMENTARNA, E. ORZESZKOWEJ, H. SIENKIEWICZA, J. SŁOWACKIEGO, KILIŃSKIEGO, M. KONOPNICKIEJ, PLAC KILIŃSKIEGO, PÓŁNOCNA, WŁ. REYMONTA, Z. NAŁKOWSKIEJ, TYLNA, STARY RYNEK

  • Walburg Tadeusz - lat 58 - reprezentujący komitet Polskie Stronnictwo Ludowe - 94 głosy
  • Kamiński Henryk Jan - lat 61 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 47 głosy
  • Olszewska Małgorzata - lat 39 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Sprawy - 49 głosów
  • Szewczyk Jolanta - lat 49 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 72 głosy

Okręg nr 3 - ulica: KUTNOWSWKA, NOWY RYNEK, GOSTYNIŃSKA, TOPOLOWA, FRANCISZKA DOBROWOLSKIEGO, MONIUSZKI, SŁAWOJA SKŁADKOWSKIEGO

  • Fortuński Leszek Piotr - lat 60 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 110 głosów
  • Kopeć Stanisław - lat 64 - reprezentujący komitet Polskie Stronnictwo Ludowe - 34 głosy
  • Berliński Michał - lat 27 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 81 głosów

Okręg nr 4 - ulica: WIERZBOWA, TRAKT KAMIŃSKI, ROGATKI ŻYCHLIŃSKIE, JAGODOWA, POZIOMKOWA, KIELNIKI, WSPÓLNA, BROWARNA, KOSZELEWSKA

  • Sikorska Alicja - lat 60 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmia Gąbin - 142 głosy
  • Pięta Katarzyna Dagmara - lat 22 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 93 głosy

Okręg nr 5 - ulica: PŁOCKA, KOŚCIUSZKI, OGRODOWA, WOJSKA POLSKIEGO, DOBRZYKOWSKA, SZOPENA, ZIELONA, SPORTOWA

  • Gronkiewicz Ewa - lat 61 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 174 głosy
  • Ziółkowski Jakub - lat 26 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 182 głosy

Okręg nr 6 - ulica:  AKACJOWA, LIPOWA, STRAŻACKA, MYŚLIWSKA, BRZOZOWA, CHABROWA, DĘBOWA, GOLONKA, IRYSOWA, JAŚMINOWA, KALINOWA, KONWALIOWA, KWIATOWA, LEŚNA, MODRZEWIOWA, PASZKÓWKA, ROGATKI GOSTYNIŃSKIE, RÓŻANA, SOSNOWA, ST. STASZICA, WRZOSOWA, TOPOLOWA-blok nr 10

  • Kędzia Leszek Karol - lat 57 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 185 głosów
  • Dubielak-Kluska Anna Aleksandra - lat 28 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 139 głosy

Okręg nr 7 - miejscowości: GÓRKI, JORDANÓW, KAROLEW, LUDWIKÓW

  • Wąsik Marta - lat 35 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 133 głosy
  • Szymborska Małgorzata - lat 40 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 69 głosów
  • Michalska Jadwiga Anna - lat 63 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Miejscowość - 120 głosy
  • Nowak-Bujalska Agnieszka - lat 38 - reprezentująca komitet Prawo i Sprawiedliwość - 99 głosów
  • Sosnowska Agata - lat 40 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Sprawy - 97 głosów

Okręg nr 8 - miejscowości: DOBRZYKÓW, GÓRY MAŁE

  • Krzewińska Hanna - lat 55 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 81 głosów
  • Jakubowski Zbigniew - lat 57 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 145 głosów
  • Wilgocka Zofia Irena - lat 69 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Dobrzyków-Góry Małe - 67 głosów
  • Gębicki Rafał - lat 42 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Strażacy - 113 głosów

Okręg nr 9 - BORKI, NOWA KORZENIÓWKA, NOWY TROSZYN, STARA KORZENIÓWKA, TROSZYN POLSKI

  • Smożewska Wanda Barbara - lat 64 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 129 głosów
  • Jasińska Marzena Agnieszka - lat 44 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 121 głosów
  • Sołtysiak Jakub - lat 34 - reprezentujący komitet Prawo i Sprawiedliwość - 119 głosów

Okręg nr 10 - NOWE WYMYŚLE, OKOLUSZ, PIASKI, RUMUNKI, STRZEMESZNO

  • Machała Rafał - lat 33 - reprezentujący komitet Polskie Stronnictwo Ludowe - 42 głosy
  • Wierzbicki Jan Marek - lat 62 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 140 głosów

Okręg nr 11 - GRABIE POLSKIE, NOWE GRABIE, POTRZEBNA

  • Wojtalewicz Izabela - lat 50 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 172 głosy
  • Nowacki Tomasz - lat 45 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 254 głosy

Okręg nr 12 - JADWIGÓW, KONSTANTYNÓW, TOPÓLNO

  • Król Tomasz - lat 40 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 70 głosów
  • Górska Iwona Maria - lat 43 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 32 głosy
  • Bedyk Jan - lat 59 - reprezentujący komitet Prawo i Sprawiedliwość - 79 głosów

Okręg nr 13 - CZERMNO, KĘPINA, PLEBANKA, PRZEMYSŁÓW

  • Panek Barbara Elżbieta - lat 59 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 149 głosów
  • Sobiecki Czesław Tadeusz - lat 55 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 172 głosy

Okręg nr 14 - KAMIEŃ-SŁUBICE, LIPIŃSKIE, NOWY KAMIEŃ, STARY KAMIEŃ

  • Ledzion Krzysztof - lat 57 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Ledziona - 188 głosów
  • Skonieczny Dawid - lat 31 - reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Stary Kamień Nowy Kamień Kamień Słubice - 123 głosy

Okręg nr 15 - GUZEW, KOSZELEW

  • Ostrowska Dominika - lat 33  -  reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Miasto i Gmina Gąbin - 140 głosów
  • Drabik Iwona - lat 53 - reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto i Gmina Gąbin - 133 głosy

Komentarze: 2

t 22 października 2018 o 10:28

omyłka w okręgu nr 10. Proszę o korektę.

Odpowiedz

Bogdan 24 października 2018 o 14:00

może w końcu będzie oświetlenie ulic na osiedlu pisarzy.
Piękna pięknie oświetlona….no panie Tadeuszu, proszę działać!

Odpowiedz

Reklama

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close