Trwa dobra passa Błękitnych Gąbin. [zdjęcia]

13 października na stadionie w Gąbinie odbył się mecz pomiędzy Błękitnymi Gąbin, a GKS Góra. Był to mecz VIII serii spotkań płockiej A klasy. Błękitni odnotowali szóste zwycięstwo. Bramki dla naszej drużyny zdobył Michał Wiśniewski i Bartek Felbór. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 2 do 0. 

W pierwszej połowie brakowało nieco szczęścia. Świetnej okazji w 3 minucie spotkania nie wykorzystał Michał Wiśniewski. Kolejne strzały na bramkę gości to dwa trafienia w spojenie. Goście próbowali strzałów z dystansu ale dobrze na bramce pisywał się Michał Kłosiński.

W drugiej połowie meczu nasza drużyna zagrała odważniej, oddawaliśmy więcej strzałów, co 2 62 minucie przyniosło zamierzony efekt. Prowadziliśmy 1 do 0 po celnym strzale Michała Wiśniewskiego po asyście Filipa Strzegowskiego. Strzelec pierwszej brami na 10 minut przed końcem dołożył jeszcze asystę przy bramce Bartka Felbóra. Była to czwarta asysta Michała Wiśniewskiego z rzędu.

Skład: Kłosiński, Jeznach (85'Jankowski), Strzegowski, Paczkowski, Staniszewski, Olkiewicz(75' Ziarkowski W.), Felbór(75'Woliński), Ziarkowski T.(46'Górecki), Wiśniewski(85' Podgórski), Wypyszyński(75'Piotrowski), Osmański(70' Wasilewski)

Kolejny mecz rozegramy w niedzielę 21 października o 13.00 w Słubicach z Mazovią, która do tej pory zgromadziła 7 punktów.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close