Błękitni remisują z Ciółkowem. Do tej pory nie przegrali żadnej kolejki. [zdjęcia]

29 września na stadionie w Gąbinie, Błękitni Gąbin podejmowali drużynę ULKS Ciółkowo. Pierwsza połowa ro wyrównana gra obu zespołów. Błękitni mieli kilka dobrych okazji ale żaden ze strzałów nie znalazł drogi do bramki. Goście tuż przed przerwą mogli wyjść na prowadzenie ale fantastyczną interwencją popisał się nasz bramkarz Radosław Kochanek, wybijając piłkę zmierzającą w okienko naszej bramki.

Po przerwie, Błękitni rozdawali karty. W 60 minucie spotkania, w słupek trafia Wojciech Górecki. Minutę później bramkę z rzutu wolnego zdobywa Kajetan Jeznach. Było to premierowe trafienie dla 18 latka w szeregach Błękitnych Gąbin.

Po zdobyciu bramki przez Błękitnych, goście przejęli inicjatywę co zaowocowało bramką na 1:1. W tej sytuacji wydawać ię mogło, że faulowany był strzelec pierwszej bramki ale sędzia będący najbliżej całej sytuacji puścił grę dalej. Od 82 minuty drużyna z Gąbina grała w 10 po drugiej żółtej kartce dla Kamila Staniszewskiego. Do końca wynik nie uległ już zmianie.

Kolejny mecz Błękitni Gąbin rozegrają w niedzielę 7 października o godzinie 11 w Cieszewie.

Skład: Gutek, Osmański(82' Strzegowski), Jeznach(87'Woliński), Paczkowski, Staniszewski, Olkiewicz(87'Wypyszyński), Wasilewski, Wiśniewski(70' Ziarkowski T), Podgórski(46' Felbór), Piotrowski(46'Górecki), Dutkiewicz (55'Machnicki)