Wypadek w Kamieniu. Motocyklista w ciężkim stanie. [zdjęcia]

10 lipca około godziny 22:50 w miejscowości Nowy Kamień doszło do wypadku drogowego z udziałem motocykla. Kierujący jednośladem marki Suzuki - 25 letni mieszkaniec gminy Gąbin wypadł z drogi i wylądował na przydrożnym polu. Mężczyzna na skutek silnego uderzenia odniósł liczne obrażenia i stracił funkcje życiowe. Pierwszej pomocy udzielali świadkowie zdarzenia. Na miejsce skierowano również wszystkie służby ratunkowe. 

Po kilku minutach od zgłoszenia na miejscu pojawiła się Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego i strażacy z OSP Gąbin. Służby prowadziły resuscytację krążeniowo-oddechową. Na miejsce działań przybyli również strażacy z JRG PSP nr 2 w Płocku. Ratownicy toczyli heroiczną walkę o życie poszkodowanego. Prowadzone czynności przyniosły rezultat i mężczyzna z zachowanymi czynnościami życiowymi został przetransportowany do szpitala specjalistyczną karetką, która również została wezwana na miejsce.

Czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia prowadziła Policja. Ruch w miejscu zdarzenia na czas akcji ratunkowej był całkowicie zablokowany.

AKTUALIZACJA: 11.07.2018r. - godz 8:45 - Z informacji przekazanych przez Rzecznika Płockiej Policji wynika, że poszkodowany w wypadku motocyklista zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress