Zawodnicy z Gąbin Biega gdzie nie pojadą to stają na podium. Tym razem w Modlinie i Inowrocławiu. [zdjęcia]

Miniony weekend zawodnicy drużyny Gąbin Biega mogą zaliczyć do pracowitych i bardzo udanych. W sobotę wystartowali w Four Colours Grand Prix organizowanym w Inowrocławiu. W niedzielę wzięli udział w Półmaratonie Trzech Rzek organizowanym w Modlinie. Podczas zawodów reprezentanci Miasta i Gminy Gąbin stanęli na podium. Gąbińską drużynę reprezentowali również sportowcy w kategorii dzieci. Wszyscy uzyskali bardzo dobre wyniki.

W sobotę w Inowrocławiu, na dystansie 5 km wziął udział Dariusz Kiełbasa i Barbara Silko. W biegu dla dzieci wystartowała Julia Silko, która miała do pokonania 800 metrów. Dariusz Kiełbasa pokonał trasę w nieco ponad 17 minut. Dzięki temu zajął 19 miejsce na prawie 350 biegaczy i 3 miejsce w swojej kategorii.

W niedzielę zawodnicy Gąbin Biega odwiedzili Modlin gdzie odbywał się Półmaraton Trzech Rzek. Naszą ekipę reprezentował Dariusz Kiełbasa, Krzysztof Chodorowski, Krzysztof Kamiński i Monika Wiśniewska. W biegu dla dzieci wystartował najmłodszy członek Gąbin Biega - Wojtek Kamiński, który zajął 9 miejsce na 22 startujących.

Pozostali biegacze spisali się na medal. Krzysztof Chodorowski zajął 1 miejsce w swojej kategorii, a drużyna z Gąbina zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej na 11 sportowych ekip. Krzysztof Kamiński stanął na trzecim miejscu podium w kategorii. To był bardzo udany występ naszych sportowców. Kolejne już wkróce.

zdjęcia: Gąbin Biega