Kolejny udany start zawodników z Gąbin Biega [zdjęcia]

15 kwietnia w Tustaniu koło Płońska odbył się III Bieg Wiosny. Zawodnicy w biegu głównym mieli do pokonania 10 km leśnymi ścieżkami. W zawodach wzięło udział 130 biegaczy. Wśród nich niezawodni zawodnicy drużyny Gąbin Biega. Jak zwykle uzyskali bardzo dobre czasy i stanęli na podium.

Pierwszym zawodnikiem na mecie z drużyny Gąbin Biega był Dariusz Kiełbasa. Uzyskał czas 40:31 i zajął 4 miejsce wśród mężczyzn. Kolejna na metę dobiegła Sylwia Sikora z czasem 44:23 zajmując 2 miejsce wśród kobiet. Trzecim reprezentantem był Krzysztof Chodorowski, który zajął 24 miejsce wśród mężczyzn uzyskując czas 46:06.

Kolejnymi zawodnikami z gąbińskiej drużyny było małżeństwo - Paweł i Ewa Wypysińscy. Paweł uzyskał trasę pokonał w 1:03:55, a Ewa w 1:12:25.

Jak widać bieganie łączy pokolenia i rodziny. Jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Serdeczne gratulacje dla naszych biegaczy.

zdjęcia: Gąbin Biega i PF Paweł Wypysiński