Jest praca niedaleko Gąbina! I to bardzo atrakcyjna!

Firma MFO S.A. – największy na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych poszukuje pracowników na stanowisko Młodszy Operator Profilarki. Miejsce wykonywania pracy to Kożuszki Parcel koło Sochaczewa. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy.

Firma dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, skutecznie wdraża nowoczesne technologie aby sprostać potrzebom klientów.

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa maszyn profilujących
  • wypełnianie zleceń produkcyjnych

Od kandydatów oczekuje się umiejętności czytania rysunku technicznego (możliwość przyuczenia) oraz umiejętności obsługi urządzeń pomiarowych. Kandydat do pracy powinien być gotowy do pracy zmianowej. Pracodawca od nowych pracowników oczekuje chęci do przyswajania nowych umiejętności i zaangażowania w pracę.

Firma MFO oferuje:

- Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z branży stalowej z ugruntowaną pozycją na rynku, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, - Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki w zależności od osiąganych wyników, - Prywatną opiekę medyczną.

Osoby spełniające wymienione kryteria, zainteresowane współpracą z firmą produkcyjną notowaną na parkiecie głównym Giełdy Papierów Wartościowych oraz poszukujące możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, prosimy o przesłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres praca@mfo.pl

(artykuł sponsorowany)

Komentarze: Bądź pierwsza/y

rekp

Polecamy

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress