W Gąbinie odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet! Dla Ciebie i małego Antosia!

3 marca w sali OSP Gąbin odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet pod tytułem "Dla Ciebie". Wstęp na koncert jest bezpłatny. Wolontariusze będą zbierali do puszek datki na leczenie Antosia Mierzejewskiego z Gąbina, który wymaga operacji aby mógł żyć jak zdrowe dzieci. Organizatorami koncertu jest grupa mieszkańców Gąbina, którzy chcą robić coś więcej dla naszej małej społeczności. Z uwagi na przewidywaną dużą frekwencję publiczności zaplanowano, że koncert odbędzie się o godzinie 16 i 19. 

Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć utwory znanych Polskich wykonawców takich jak: Anna Jantar, Alicja Majewska, Piotr Szczepanik, Czerwone Gitary czy też Sławomir. Wszystko przy muzyce na żywo.

Na scenie wystąpią: Beata Jasińska, Agnieszka i Andrzej Wichrowscy, Anna Wojciechowska, Adrianna Zielińska,  Jarosław i Jakub Czajkowscy, Marek i Jan Sapińscy, Jakub Ziółkowski oraz  Hubert Machała i Mariusz Sikora.

Ponadto zebrani w sali OSP Gąbin widzowie będą mogli podziwiać występ grupy tanecznej pod kierunkiem Ewy Gieras. Już dziś zarezerwuj sobie czas na to wspaniałe wydarzenie! Przyjdź i spędź miło czas, a przy okazji wesprzyj małego Antosia!

grafika: google.com

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

folk

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress