Piłkarze walczyli o puchar Burmistrza! Najlepsza Unia Czermno! [zdjęcia. film]

4 lutego w hali sportowej przy gąbińskim Gimnazjum odbył się IV Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn z kilku okolicznych powiatów. Poziom gry był bardzo wysoki. Zawodnicy dostarczyli kibicom wielu sportowych emocji. Organizatorem wydarzenia był Klub Sportowy Unia Czermno i Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin. 

Turniej rozpoczął się o godzinie 9. Drużyny podzielone były na 4 grupy. Rozgrywki zakończyły się około godziny 19. Po emocjonującym finale zakończonym dogrywką w postaci rzutów karnych udało się wyłonić zwycięzców.

Pierwsze miejsce w turnieju po raz czwarty z rzędu zajęła Unia Czermno. Drugie miejsce przypadło drużynie Szopen Sanniki. Na ostatnim miejscu podium uplasowała się drużyna firmy kurierskiej DHL. Najlepszym bramkarzem został Marek Wydra, który dał sobie strzelić tylko jedną bramkę i to z rzutu karnego. Najlepszym zawodnikiem mianowano Mariusza Trakula. Zwycięzcy z Czermna w ramach nagrody zostali zaproszeni na obiad w pizzerii Folk, która była sponsorem turnieju.

Drużyny biorące udział: UNIA Czermno, UNIA IICzermno, UNIA Czermno juniorzy,  BŁYSKAWICA Lucień, BŁĘKITNI Gąbin, BIMBROWNICY, DHL, GKS BEDLNO, HUSAR Gostynin, LWÓWIANKA Lwówek, POLONIA Radzanowo, SZOPEN Sanniki, TEAM SENIOR, TŁUCHOWIA TŁUCHOWO, WISŁA Główina-Sobowo, ZORZA Szczawin Kościelny.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

folk

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress