Wędkarze z Gąbina zakończyli sezon wędkarski! [zdjęcia]

22770802_2498348530305845_8458708860391030389_o (Copy)22 października na kładce wędkarskiej w Koszelówce odbyły się Zawody Wędkarskie z okazji "Zakończenia Sezonu 2017" zorganizowane przez Koło Wędkarskie nr 106 "ESOX" z Gąbina. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 7 rano. Zawodnicy podzieleni byli na dwie grupy: seniorów i juniorów. Frekwencja uczestników zakończyła zarówno sędziów jak i Zarząd koła. Wszystkie miejsca startowe na kładce były zajęte ponieważ w zawodach wystartowało 29 seniorów i 4 juniorów.

Pogoda nie była zbyt przyjazna dla wędkarzy. Od świtu utrzymywała się bardzo gęsta mgła. Warunki na kładce nie przeszkodziły jednak w połowie pięknych okazów leszczy, płoci i okoni.

Przemiła atmosfera pozwoliła sędziom na doliczenie dodatkowej godziny zawodów. Po 5 godzinach zmagań klasyfikacja przedstawiła się następująco:

I miejsce - Albert Cierpikowski

II miejsce - Robert Węglarz

III miejsce - Ariel Tarka

W kategorii juniorów:

I miejsce - Jakub Matusiak

II miejsce - Weronika Tarka

III miejsce - Szymon Kozłowski

Najdłuższą rybę złowił Artur Hain. Był to leszcz o długości 30,5 cm. Najlepszą kobietą wędkującą w Kole "ESOX" została Marzena Reńda.

- Zarząd Koła dziękuje kolegom wędkarzom za tak liczne przybycie. Do miłego zobaczenia w przyszłym sezonie - mówi Rafał Lewandowski - Prezes gąbińskiego Koła Wędkarskiego.

źródło: Koło Wędkarskie "ESOX"

 

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress