Policjanci w odwiedzinach u przedszkolaków! [zdjęcia]

22219663_1805610812812722_3192934821724103548_o5 października w Przedszkolu Samorządowym w Gąbinie odbyło się spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Gąbinie. Dzielnicowi – Paweł Kowalski i Tomasz Król przedstawili dzieciom zasady bezpiecznego zachowania. Sprawdzili również czy dzieci znają podstawowe zasady dzięki którym dzieci mogą czuć się bezpiecznie. Wśród przedszkolaków znalazło się kilku chętnych, którzy pokazali jak należy przechodzić przez ulicę. Dzieci były bardzo zainteresowane i zachwycone prowadzeniem zajęć.

Funkcjonariusze poruszyli bardzo ważny temat kontaktów z obcymi ludźmi i nieznajomymi zwierzętami. Nie obyło się bez zaprezentowania wyposażenia policjanta podczas służby. Kajdanki wzbudziły najwięcej emocji wśród przedszkolaków.

Najmłodsi uczestnicy z wypiekami na twarzach i wielką uwagą słuchały wypowiedzi policjantów. Spotkanie miało na celu utrwalenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.

Społeczność Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie składa serdeczne podziękowania policjantom prowadzącym spotkanie. Oprócz spotkań, które organizowane są dwa razy w roku dzieci mogą zwiedzać gąbiński Komisariat Policji podczas zajęć w terenie.

źródło: Przedszkole Gąbin

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

12dbaner boczny

folk

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress