Błękitni pokonali Małą Wieś! Trzy punkty zostają w Gąbinie!

malaswiesZa nami kolejne spotkanie rozegrane przez Błękitnych Gąbin. Tym razem w meczu VI kolejki płockiej A-klasy zawodnicy zmierzyli się z zespołem Spójnia Mała Wieś. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Spotkanie od samego początku przebiegało pod dyktando naszej drużyny.

Już w 5 minucie sędzia podyktował rzut karny dla zespołu z Gąbina za faul na Macieju Piotrowskim który umie się znaleźć w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Do karnego podszedł obrońca Filip Strzegowski, który dwie kolejki temu skutecznie wykorzystał oba rzuty karne w meczu z Mazowią Słubice. Niestety tym razem bramkarz drużyny gości wyczuł jego uderzenie i obronił rzut karny. Z dobitką Wojciecha Ziarkowskiego nie miał już szans. Błękitni prowadzili 1 do 0.

Po strzelonym golu zawodnicy poczuli się zbyt pewnie i dwie świetne okazje mieli zawodnicy gości, ale w bramce jak profesor zachował się Maciej Budzyński i na tablicy dalej widniał wynik 1:0.

Pod koniec pierwszej połowy padł gol na 2:0. Wyrzut z autu i odegranie Macieja Piotrowskiego. Piłkę w narożniku przejął Wojciech Górecki i pewnym strzałem w długi róg bramki nie dał szans bramkarzowi.

Druga połowa to dominacja i pełna kontrola Błękitnych Gąbin. Nasza drużyna nie mogła podwyższyć wyniku spotkania. Brakowało trochę szczęścia i precyzji. Po zawodnikach widać było piłkarską złość po ostatnim przegranym meczu, która pomogła w odniesieniu zwycięstwa z byłym wiceliderem tabeli. Cieszy powrót do składu kilku zawodników których brakowało w poprzednim meczu i warto dodać że podstawowa jedenastka błękitnych liczyła średnio 23 lata. Po zwycięstwie, Błękitni awansowali na pozycję wicelidera i do lidera ekipy z Duninowa tracą 1 punkt.

Skład: Maciej Budzyński (80’ Karol Nowicki) – Marcin Gieras (80’ Mateusz Kobuszewski), Filip Strzegowski, Marcin Bartnicki, Jakub Osmański (70’ Tomasz Ziarkowski) – Wojciech Ziarkowski, Jarosław Opasiński, Krystian Wasilewski, Wojciech Górecki (75’ Łukasz Górski) – Maciej Piotrowski (65’ Adrian Wypyszyński), Jakub Kujawa (75’ Ahmed Elgebaly).

malaswies

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Reklama

rekp

 

Polecamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close